| ٩(●̮̮̃•̃)۶дnØnłШẲ a întrebat:

Hey...as vrea sa stiu dc pe telu motorola w510 nu merge netu...deci am google pe el. dar nu merge, scrie "conexiune nereusita, incercati mai tarziu". si nu merge, dau funda pentru cine imi spune cum sa-l fac sa mearga :X

3 răspunsuri:
| Adelinesmile a răspuns:

Pune`ti net pe telefon si vezi cum reuseste conexiunea.suna la *100# si activeaza`ti net si gata.

| Sylx a răspuns:

Revino cu detalii gen: pe ce retea esti, daca ai telefonul configurat pentru conexiune internet s. a. m. d.

| ٩(●̮̮̃•̃)۶дnØnłШẲ explică:

Pai sunt pe cosmote, am net pe el, da nu merge...si as vrea sa stiu cum il fac sa mearga? happy