| Mara_7637 a întrebat:

Heyhappy as vrea si eu sa ma ajutati cu ceva...la scoala se face un specatcol unde mai multe clase fac diverse scenete, inclusiv cele de liceu, dar din pacate anul acesta nu ne mai lasa si cu dansuri asa ca ma gand sa fac o sceneta care include si cateva mici dansuri... poate sa fie ceva legat si de sfinti.si ceva mai pentru adolescenti. orice cat de cat.numai sa contina dansurilaughing astept sugestiihee hee dau fundita:d.

Răspuns Câştigător
| RubyBRB a răspuns:

Poti sa faci cum ar fi in egipt sa danseze pe melodii di neastea sa danseze, sa vb ca un film o sa le placa:*sa adaugiumpic de melodie si iese perfect foarte frumos. sper sa reusesti.

1 răspuns:
| Mara_7637 explică:

Mshee hee... sper sa reusesc ceva:d