| crysty97 a întrebat:

Hey, asta e o intrebare mai mult pentru fete, eu is un baiat, nu caut o relatie, dar sunt curios ce urmaresc fetele la baieti, adica ce ar trebui sa aiba un baiat ca sa va placa de el sau ce ar trebui sa faca, sunt doar curios, spuneti fiecare ce v-ar placea voua un baiat sa aiba

Răspuns Câştigător
| Epigonul a răspuns:

Salut,sunt baiat, dar hai sa-ti spun ce urmaresc 90% din fete in vederea unei posibile relatii cu o persoana de sex opus.In primul rand aspectul fizic si prin asta ma refer la acele freze simetrice, care de obicei stau aplecate in functie de directia vantului, asta desigur tinand cont si de kilogramele de ceara ce au fost aplicate pe suprafata parului.Imbracamintea,trebuie sa fie specifica stilului botezatu,modul de comportament trebuie sa fie cocalaresc si infantil, cu alte cuvinte, nu ai poze in oglinda din baie sau in orice alta oglinda cu blitzul pornit iar telefonul tinut in asa fel incat sa i se vada spatele, ia-ti gandul, nu asculti alex velea sau smiley...hmm slabe sanse.Acum desigur se va trezi cel putin un orgoliu feminin care sa-mi spuna contrariul, nu este nevoie.Cam atat in mare parte, sper ca n-am fost prea ironic.Bafta!

| Roxana121 a răspuns (pentru Epigonul):

Apsolut de acord cu tine, si mai vreau sa adaug la cele spunse :important e sa ai haracter si sa fi tu, nu sa te dai alctineva.succes

| crysty97 explică (pentru Epigonul):

Bine spus dar nu o sa ma cobor la un asa nivel doar pentru o fata cu un iq mai mic decat nr de la pantof...

| Epigonul a răspuns (pentru crysty97):

Bine faci!

4 răspunsuri:
| kuchikisan a răspuns:

Buna!
sunt fata si de obicei fetelor le plac baietii mai timizi, sa le iubeasca sa fie sinceri cu ele, sa le respecte nu prea conteaza aspectu fizic dupa parerea mea... da sunt si unele fete care sunt mai fitoase si se gandesc numai la frumusete cred ca intelegi ..fi tu insuti si ai sa fii okwinking