| Tєqυιℓα a întrebat:

Hey.

Astăzi mi-a venit pentru prima dată menstruația, dar mi-a curs decât o picătură de sânge.

Întrebarea mea este :

Cât timp ține primul ciclu menstrual? big grin

Fundă.

6 răspunsuri:
| GeooGeorgianaBotea1996 a răspuns:

în general 3-4zile

| gicubezereu a răspuns:

Jumate de zi

| gicubezereu a răspuns:

Am glumit eu nu stiu nu-s fata. da cind am sa am si eu o prietena am sa o inteb si am sa-ti raspund

| Adiiiiina a răspuns:

Depinde de organismul fiecaruia. In general 3-4 zile happy

| Enescu_Alice_1993 a răspuns:

Depinde de organism si mie mi sa intamplat si ma tinut o saptamana. Dar pe tine te poate tine 3 zile, 5 sau cum ma tine pe mine o saptamana. Bafta!

| cocoyuby a răspuns:

Din prima zi menstrutia poate tine 5, 6, 7 zile, dar chiar si 1, 2, 3, 4 zile. depinde de organismul fiecarui om. Sper ca te-am ajutat! Funditaa?