| anonim_4396 a întrebat:

Hey ata ii o intrebare pentru fete am o colega noua tare frumoasa si nu stiu cum sa o fac sa ma placa faza e ca ea are un iubit mai mare ca mine si vreau sa il uite pe el spuneti-mi daca am vreo sansa si daca da cum sa o fac sa ma placa cam ce va place voua fetelor. primiti si funda si vot

Răspuns Câştigător
| boobo94 a răspuns:

Ideea cu uitatul ar trebui sa o uiti tu. Daca aceea fata este serioasa nu poate sa il uite din prima.O poti invita frumos la un suc si sa fi sincer prin a-i spune lucruri reale gen"buna, uiteee...te-am invitat deoarece am sa iti spun cateva cuvinte printre care faptul ca te plac, stiu ca ai o relatie si...nu vreau sa fiu o piedica, da-mi o sansa sa iti dovedesc eu ca sunt mai potrivit tie".