| valentin201 a întrebat:

Care e pozitia voastră preferată de a face sex. Fetelor vouă că place sa primiți limbi adică vreau sa ii dau limbi prietenei mele și nu știu dacă îi va placea așa că fetelor ați putea sa îmi spuneți dacă vă place.As vrea sa primise răspunsul de la o fata care a primit limbi și cum sa simțit.Dau fundă! O seara frumoasa!

Răspuns Câştigător
| Jonas94 a răspuns:

Salut,
Să știi că chiar le place. Vorbesc în calitate de om care face asta, e singurul mod, în care pot să o fac pe iubita mea să tacă mai mult de 5 minute rolling on the floor.
Dacă știi cum să faci și ai răbdare, și ea știe să se concentreze, poate avea și orgasm.
Te concentrezi foarte mult pe uretră și pe clitoris, nu trebuie să fii violent, atingi ușor totul.
Poți să-i ceri și ei să te ghideze un pic, să-ți arate unde-i place cel mai mult să o atingi.
Hai baftă și limbă aurită să ai! rolling on the floor