| asortee a întrebat:

Hey! aveti vreo idee de invitatie de majorat?
Ceva haios.nu stiu big grin

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

happy Eu in locul tau as scrie sau imprima urmatorul text, pe care l-as trimite fiecaruia invitat:
,, Draga X
Am placerea sa te invit la petrecerea mea de om normal si major.Aspept de o viata clipa asta si nu permit nimanui sa lipseasca... Dupa, vom merge 2-3 ore intr-un club si ne vom da la gajici, doar voi fi major![mama a zis ca ma bate daca scriu asta whistling]...
P.S.Era sa uit, fara cadou nu se intra(si ma refer la delea scumpe de peste 2 milione) laughing
Ar avea efect...batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...suna-i si invitai mai simplu tongue

| asortee explică:

As fi vrut sa pot face ceva diferit, nu ca si ceilalti happy