| RAY a întrebat:

Ce parere aveti baieti despre tiganci? Ati vrea o relatia cu o tiganca? Sau ati avut?

17 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Nu si nu am de gand, toti incercam sa ne ascundem dupa deget pe internet ca nu suntem rasisti si ca nu stiu ce dar pusi fata in fata cu realitatea toti avem aceeasi parere despre ei!
Prefer sa mor singur decat sa traiesc alaturi de cine nu trebuie si asta se aplica indiferent de nationalitate.

| RAY explică (pentru RB26DETT):

Tara asta are nevoie de pers ca tine, hotarate pana la moarte

| SilentRain a răspuns:

Ti-a ars creierul, asta e clar

| RAY explică (pentru SilentRain):

Inca nu te am ars asa ca nu comenta

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Singurele lucruri pe care le poti arde sunt doar nervii si rabdarea

| RAY explică (pentru SilentRain):

Se pare ma descurc foarte bine la asta, ca esti in flacarari

| SilentRain a răspuns:

Tragic,ce sa spun
Bine ca esti tu mai presus, cand injuri copii de 15 ani
Si ne mai miram de cocalari

| LPCTSTR a răspuns (pentru SilentRain):

Când ne-am mirat noi de cocalarii expirați?

| SilentRain a răspuns (pentru LPCTSTR):

Ala e un "compliment " deghizat la adresa userului "rapanos"

| LPCTSTR a răspuns:

straight face Wťf, acolo am ajuns?
Ce au româncele?
Toată rasa țigănească este o rasă... complicat de descris într-un sens bun, de ce am accepta-o?

| aXy99 a răspuns:

Nu si nu.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Am avut o prietena tiganca, oricat m-am mintit ca e diferita de restul la un moment dat si-a dat arama pe fatawinking never.
Au mizeria bine inradacinata in gena lor.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Sunt mai fierbinti in pasarica.

| Subsemnatul123 a răspuns:

De ce ar vrea cineva relatie cu o tiganca? Romanii trebuie sa se gandeasca cum sa-i trimita pe toti in India de unde au venit, nu cum sa se casatoreasca cu ei. Majoritatea tiganilor ne-ar macelari pe toti daca ar avea ocazia.

| Blablablablablablablablablablablabla a răspuns:

Woow, de fapt ia stați, ca și eu urăsc țigani deși sunt țigancă. Dar știti de ce? Doar pentru ca se găsește câte un deștept ca voi si îi baga pe toți în aceeași oala. Ați auzit proverbul - - orice pădure își are uscaturile--? Ei bine, dragii mei românași îmi pare rău să vă dau de veste ca, și voi, aveți frații voștri aia ai buni care ți-e scârbă sa te uiți pe ei, care fură, violează și dracu știe ce mai fac... Deci, opriți discriminarea! Și romanii, chinezii, țiganii, englezi, africanii sunt oameni și peste tot exista un dobitoc indiferent ce rasă are!

| Anonimceshtiitu a răspuns:

Eu nu as vrea o relație cu taigani. Uite de ce: sunt prost crescuți și ca multe devin curve. Exista și țigani bine crescuți, bogați și cuminți (sa zic asa). Totuși, după părerea mea nu te combina cu țaiganii

| Puyakq a răspuns:

Ce parerea am? m.am indragostit la prima vedere de o tiganca frate, nu se compara niciuna cu o tiganca inca umblu dupa ea ))