| คиค a întrebat:

Hey Buna!

Am si eu o problema la hi5. De vreo 2 saptamani nu pot sa-mi editez nici o sectiune.
Daca vreau sa schimb ceva la "Interese" de exemplu nu mi-se salveaza. Dupa ce scriu dau la "Salveaza" si nu mi-se salveaza. Inainte cand editam vreo sectiune dupa ce dadeam la "Salveaza" imi aparea sus pe o bendita ori cu "eroare" ori cu faptul ca s-a salvat cu succes.
Acum insa nu imi apare nimic. Scriu iar cand dau "Salveaza" totul imi apare ca si inainte sa scriu.
Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| meo a răspuns:

E simplu, schimba-ti browserul iti recomand ''mozilla firefox'' il poti descarca de aici: http://www.mozilla.com/ro/ bafta! :*

2 răspunsuri:
| AnnaMaryaaa a răspuns:

Daca iti apare asa mai incearca sa modifici inca odata si salvezi din nou pana merge.Ca asa mi se intampla si miestraight face

baftathumbs up

| Yiiiiia_6938 a răspuns:

Poiiii ai laptop sau calculator? In fine chestia nu prea conteaza asa mult ...dar...sar putea sa ai un virus in hi5, ti-o intrat cineva /sau ai trimis commm catre cineva cu virus si ti sa luat si tie, eu am patit acest gen de chestie, cel mai bine ar fi sa-l stergi si sati facii altu, daca nu vrei dul la reparat si poate sa-ti faca hi5

PUPA>:d