| Naiky3Run4 a întrebat:

FUNDA! Salut va rog ajutati-ma, cand intru pe hi5 si dau pe editare profil si vreau sa schimb ceva si sa scriu altceva la interese sau ma rog orice cand am scris ce am vrut sa scriu dau salvare profil si nu se salveaza unde apare din nou se a fost scris! crying De ce nu se salveaza ce schimb eu? PLS HELP Funda + vot BUN!

4 răspunsuri:
| Do_3377 a răspuns:

crying si eu am aceeasi problema si nu stiu ce sa fac!

| anutza_8496 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie nu stiu dc dar dupa a mers.

| Sergiu95 a răspuns:

Asa imi apare si mie iara.nu stiu dc.Si pe mine ma enerveaza

| Roma_Ionut_1994 a răspuns:

Incearca cu alt browser de net,mozzilla,internet explorer,opera, sau incearca dupa ceva timp, poate fi o conexiune nereusita