| eva18 a întrebat:

Hey buna ce alegeti intre ati face ziua la resturant la o pizza sau la cofetarie, stiand ca am 14 ani?

5 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Eu mi-as intreba invitatii unde vor sa-i duc si ce vor sa manance.
In general tuturor adolescentilor le place pizza, deci, cred ca o pizzerie ar fi mai potrivit. Daca vor vrea ceva dulce, poti sa comanzi si de acolo( asta pentru cine nu vrea pizza).

| Nicoleta a răspuns:

Ps:
La multi ani!happy

| federerdinamo a răspuns:

Pizza e mai interesant. fata de cofetarie avand in vedere ca la un restaurant ai mai mult loc pentru a va distra.etc:* apropo la multi ani>big grin

| Fαntαsy a răspuns:

Pizza! Eu mi-am facut -o intr-o pizzerie la 13 ani happy e mai frumos.
parerea meawinking

restaurantul si cofetaria sunt ceva obisnuit + ca la restaurant nu prea e de noi nu-i asa?happy

| єℓєηα a răspuns:

Pai. thinking
Amandoua sunt ok pentru 14 ani. Acum depinde si ce iti place tie... happy
Si la Pizza si la Cofetarie te poti distra in acelasi mod, bineinteles daca stii cum sa o faci.

In concluzie: o faci unde vrei, dupa gusturile tale. kiss

Apropo, Happy Birthday. >:d