| MilkshakeShake a întrebat:

Hey buna! Majoritatea de aici cred ca stie de jocul Barn Buddy de pe Hi5 happy Daca tot stiti imi ziceti va rog cum pot schimba scrisul acela cand cineva fura de la alta ferma sau daca pui gandaci sau uzi plantele va rog ca la fiecare scrie cate ceva dar nu stiu cum sa il schimb... si ar mai fi ceva cum pot face credit mai mult dar fara sa cumpar cu monezi happy Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| AnonymousMm a răspuns:

Acolo sus, deasupra pozei tale unde scrie my farm, forum si earn credits era candva si settings impreuna cu o surubelnita.eu de acolo am schimbat, dar acum nu mai estesad

creditul il poti castiga atunci cand faci trofee la diferite plante, flori sau animale. dupa ce ai castigat toate medaliile si ajungi la trofeu, pe langa exeprienta primesti si credit.sau atunci cand treci anumite nivele se mai intampla sa iti dea credit. dar nu la toate nivelele si asta se intampla destul de rarsad
:d
:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei credit fa trofeele la plante.(Sau animale)