| anonim_4396 a întrebat:

Hey, buna prieteni! Va rog sa imi recomandati cel mai bun ghid de limba engleza, momentan vreau sa invat putin singura, dar totusi vreau sa merg si la un profesor, dar nu acum big grin. am comandat si eu vreo 2 carti de pe diferite site-uri dar am fost cam dezamagita de structura. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Http://ro.speaklanguages.com/engleză/
Incearca cu site-ul asta, iti da posibilitatea sa-ti alegi si parteneri pentru discutie

| AvalohAlyn a răspuns:

"Engleza fara profesor''

http://www.libris.ro/......rie-online

Ambele au si un CD audio anexat cu pronuntarea lectiilor si exercitii.:)

Eu de pe cea albastra invat engleza si mi se pare destul de ok.dar foloseste si cd-ul.:D
Succes

| mirea25 a răspuns:

Există o aplicație numită Duolingo este foarte buna și este gratis.