| val31989 a întrebat:

Hey...buna TPU!
O intrebare pentru baieti,dar pot raspunde si fetele laughing
De ce baietilor nu le plac fetele mai baietoase, mai batause? laughing
Fundaa!

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Hey! I'm o fata, dar raspund love struck laughing.
Deci, exista milioane de baieti, insa nu toti sunt la felwinking. Toti au gusturi diferite...nu toti suntem la fel. Iar acei baieti pe care cred ca tu ii cunosti, sunt ori mai timizi, ori mai simpli, ori obisnuiti cu un trai 'linistit' (din moment ce ai alaturi un 'nebun'/ o 'nebuna', viata ta este mai happy, mai sarita, mai amuzanta, mai umblata, mai frumoasa laughing ), ori au gusturi mai 'sofisticate'...
Insa exista si acei baieti, care sunt in cautarea unei fete pline de viata, putin vulgara, putin aroganta, perechea lor love struck.
Suntem cu toti diferiti...astia sunt oamenii. toti gandim altfel, privim altfel lucrurile din jur, etichetam altfel, traim altfel. happy, fiecare cum doeste, si cum simte ca e mai binewinking.
eu una, sunt genu acela de fata 'nebuna' laughing, cu gura pana la urechi, care ii face pe toti sa rada laughing.
Depinde de persoana. Acestia care cauta o fata simpla, dulce, calma laughing, sunt si ei simpli, calmi, doritoti de viata usoara.
Altii, vor una trasnita laughing, plina de energie si amuzament, asa ca minee laughing.
sper ca te-am lamurit kiss. baftaa kiss.

| val31989 explică (pentru ):

Imi place raspunsul tau! happy
Sa inteleg ca esti o fata mai trasnita laughing)?

| a răspuns (pentru val31989):

Daaa laughing. and i'm very happy.

| val31989 explică (pentru ):

laughing

29 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| WholeWorld a răspuns:

Intrebare pentru baieti dar o raspuns aproape numai fetelaughing.
Depinde cat de baiatoasa estilaughing daca esti atat de baietoasa incat te imbraci ca un baiat si sa vorbesti ca cel mai mare taran de la turma cu vacilaughing.
Si ai un miros de pica mustele :-s.
Sigur iti vei da seama de raspunslaughing.
Oricarui baiat ii place o fata care sa arate bine happy ( fara a mai continua cu specificatii ).
Iar daca o fata este un pic baietoasa, n-are nimic dar in schimb ar trebui sa arate bine si sa fie destul de inteligenta incat sa-si dee seama de limitelaughing rolling on the floor.

| val31989 explică (pentru WholeWorld):

laughing Nici chiar asa de baietoasa rolling on the floor

| WholeWorld a răspuns (pentru val31989):

Pai fa-ne descrierea ta blushing si o sa-ti spunem "De ce baieti nu le plac fetele baietoase " inchid ghilimelelelaughing Sa stii ca in mare, nu deranjeaza cu nimic laughing
Daca nu esti cum am descris eu mai sus.

| val31989 explică (pentru WholeWorld):

Nu am avut in vedere despre mine la intrebare cu toate ca-s si eu mai baietoasa laughing
App.esti baiat sau fata? laughing

| WholeWorld a răspuns (pentru val31989):

Daca erai mai Intelijentalaughing iti dadeai seama ca sunt baiat dar p l mlaughing fiecare cu modul lui de gandirelaughing

| val31989 explică (pentru WholeWorld):

Intelijenta rolling on the floor
Exact! Fiecare cu modul lui laughing

| WholeWorld a răspuns (pentru val31989):

Intelijenta laughing sau Indiferent.za laughing credeam ca e acelasi stillaughing
Daca mai vorbim mult la modul chatlaughing o sa vina vreun admin si o sa faca curat pe aicilaughing asa ca, alege un raspuns castigator ca si asa stii raspunsullaughing
Ps:Nu-mi da mie funda blushing

| AnonymousQ666 a răspuns:

Pentru ca nu vor ca o fata sa ii intreaca la bataie.

| LegionarulRoman a răspuns:

PEntru ca e in natura femei sa fie feminina, nu invers.

| val31989 explică:

laughing Nu cred ca te bate daca te iubeste dar ma rog rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru val31989):

Glumeam mai
dar ar fi una:d

| val31989 explică (pentru anonim_4396):

laughing Stiu ..Baietilor nu le plac fetele care bat mai bine ca ei laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru val31989):

Dap true storybig grin

| Lalaloveu a răspuns:

Poate pentru ca fetele acelea seamana prea mult cu baietii?

| SairiaBlock a răspuns:

Femeile ar trebui să reprezinte sexul frumos, elegant, rafinat. Deşi sunt fată, dacă aş fi băiat, nici eu nu m-aş uita la fete foarteee băieţoase.
Bine, acum să nu exagerăm. Nici să fie o piţi care să se uite toată ziua în oglindă. Nu! Dar să aibă un gram de feminitate.
Oricum, ăn fiecare persoană există o latură feminină şi una masculină. Deci nu vă mai speriaţi atunci când vedeţi un băiat mai feminin (nu ma refer la gay) sau o fată mai băieţoasă. Înseamnă că băiatul respectiv şi-a dezvoltat mai mult partea feminina, iar fata respectivă partea masculină.

| SairiaBlock a răspuns (pentru SairiaBlock):

în* (scrisesem ăn)

| queenazalea a răspuns:

Nu stiu....probabil pentru ca fiecare baiat si-ar dori o fata finuta, eleganta, de treaba, atragatoare, frumoasa etc...cu cat mai multe calitati.

Uite logica mea:O fata baietoasa e ca si un baiat.Iar un baiat nu e gay (in cele mai multe cazuri laughing )

Plus ca fetele frumoase sunt mult mai atragatoare, reusind astfel sa atraga baiatul perfect si invers:Un baiat frumos este mai atragator, reusind sa atraga fata perfecta.
Nu stiu cat de bun este raspunsul meu, dar mi-am exprimat parerea.
Nu cersesc funde happy Byee

| blackyblack a răspuns:

Dar daca o fata nu e foarte feminina si totusi se imbraca si se poarta mai dur ( nu ca un baiat, ma refer la batai, injuraturi etc.)...ea poate fi consideragta ''baietoasa''?

| Constantin1 a răspuns:

Pentru ca nu mai sunt feminine!

| georgian24 a răspuns:

Fata e definita prin finete,eleganta, senzualitate, inocenta, frumusete. fata e fata... daca vreau cv masculin langa mine ma faceam gay. e cel mai urat lucru sa vezi o fata ca se bate, sau ca bea.

| val31989 explică (pentru georgian24):

Cand am spus "baietoasa" nu m-am referit la faptul ca bea, ca foloseste cuvinte murdare. Multumesc de raspuns. :*

| Alex202020 a răspuns:

Pentru ca acele fete au comportamentul asemanator baietilor si na...Comportament de baiat+comportament de baiat=?

| Yo10Alle a răspuns:

Le e frica sa nu ii bata laughing

| Darkangel005 a răspuns:

Sincer, mai sunt si baieti carora le plac astfel de fete, dar in general cauta fete mai feminine, pentru ca le e ( cred eu) teama ca fetele sa nu para mai dure ca ei, si sa se faca de ras in fata baietilor. Alteori le plac fetele mai feminine, pentru ca isi scot in evidenta formele si pot vedea si ceilalti baieti cu ce fata super umbla el. Ei binbe pe scurt baietii sunt foarte mandri, si nu le place sa accepte ca O FATA poate fi mai buna ca el. funda?:X