| ஐஐ a întrebat:

Hey, buna!
Unii oameni iti vorbesc intr-un mod neagreabil. Dar ti-o zic intr-un fel sa nu iti zica direct ci sa te simti tu prost mai intai!
Si vreau niste statusuri din astea mai mult de prefacatorie etc.
Fau funda!

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic, si daca totusi am pierdut ceva, inseamna ca nu-mi trebuia

Degeaba te holbezi la mine ca nu-mi pasa de tine

O fata buna poate sa devina repede rea asa ca date`n sange si nu te mai baga atat in viata mea >:p

Fara griji si fara ganduri negre.Toata lumea e pe caterinca si se vede

Ai grija cum iti formulezi criticile, s-ar putea sa pici de prost

Diferenta dintre noi doua este ca tu accepti locul 2, iar eu nu

Razbunarea nu`mi aduce satisfactii insa indiferenta`mea ti`o daruiesc cu multa dragoste

Nu` te` ingrijora` din cauza` oamenilor` din trecutul` tau`. Exista` un motiv` pTr` care` nu au reusit` in viitorul` taw`

Ai prieteni langa tine doar atunci cand iti e bine.

Stiu am un talent nativ, sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ

Barfa'i pentru prosti, deci lasa'i sa vb lasa'i sa se agite stii ca nu conteaza, in lumea printeselor nu exista rautate

Te mai bag o data-n mata, te pup si am plecat!

Eşti aşa de falsă că Barbie a început să fie geloasă

Ştii " prinţesă"? Invidia se vede chiar dacă foloseşti fondul de ten

UnElE pErSoAnE sunt atat de fAlSe îNcÂt, dAcĂ tE uIţI pE sPaTeLe gÂtUluI lOr, sCrIe : " MADE ÎN CHINA

Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Lapusneanu a răspuns:

Nu te inteleg. Invata limba romana si revino. Te astept cu drag.

Răspuns utilizator avertizat