| Allen_Ilica_1997 a întrebat:

Hey buna voiam sa va intreb daca stiti daca narghileaua din nirvana are tutun sau e apa aromata cu nicotina.....nu de alta dar daca e cu tutun o sa merg doar pe vape

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Aromata cu nicotina nu are cum sa fie, nicotina se afla doar in tutun.
Nu stiu ce fel de arome folosesc acei oameni, in locatia la care te referi tu, cert e ca exista si narghilea fara tutun, trebuie sa-i intrebi pe ei ca sa aflii sigur ce folosesc.