| Crizata a întrebat:

Hey! Bunna big grin! Am si eu o intrebare crying. Sunt fata, am 16 ani big grin si am 1, 70 m si 60 kg :O! E grav? Adica la inaltimea mea cate kg ar trebui sa am straight face? Nu stiu ce sa spun. Unii imi spun ca sunt bine asa cum sunt, alti ca ar trebui sa mai slabesc! Nu am di aia. burtica big grin, dar problema grava! Funduletzul crying[ scuzati-ma]! Vreau si eu un raspuns URGENT! Va rog! Fiti sinceri! Suport orice!

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Esti bine la1. 70 cu 60 kg -nu te mai panica sunt altele ma grase si nu-si bat atata capu'

5 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Ar trebuie sa mai slabesti probabil ft putin, dar ne ar trebui o poza sa te vedem, nu putem spune nimic,.

| sexychick_4075 a răspuns:

Stai linistita.Fiecare cu conformatia lui. Daca nu ai burtica sau sunculita e numai bine. Dal naiba de fund ca baietilo le plac fetele cu fundul mai mare.Nu mai fi asa ingrijorata.Sunt sigura ca esti o frumusete de fata. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...pai nuchiar asa de grav cum spui tu, dar urmareste reclamele la TV ele te ajuta! chiar foarte mult pentru. problema tah este un aparat de slabire, la tv dar l-ai putea cumpara! dar nu stiu cum...

| paulik99 a răspuns:

Pai daca tu crezi ca ar trebui sa slbesti cateva kg nmeni nu te opreste dar nu prin patile ci prin sport

| malincik4 a răspuns:

La asa inaltime nu este ceva atit de grav sa intri in panica, trebuie sa vezi partea buna macar nu esti ca scindura ai la ce se uita baietii