| кא๔ a întrebat:

Hey. Cam am o problema.
Am 13 ani jumate si am inaltime 1, 60 dar sunt foarte slaba am 35 kg...
Ideea este ca mananc foarte mult. TOata lumea ma intreaba dar tu cand ai de gand sa mai mananci dar eu mananc foarte mult. Este ceva gravv ca nu ma ingras deloc? Din cauza ca sunt foarte slaba nu am nici...(forme)
Este vreo problema?
Ce ar trebui sa fac?

Fundaa.big grin

Răspuns Câştigător
| emillie a răspuns:

Eu zic ca prima data ar trebui sa consulti un nutritionist sau macar o persoana adulta, nu manca haotic, mananca 3 mese pe zi + 3 gustari care sa contina chestii care ingrasa. Uite incearca aici http://www.topsanatate.ro/......0311.html.

Daca te ajuta si vezi si posilibtatea asta, sunt si pastile care te ajuta sa te ingrasi, mai multe despre ele poti afla la farmacie.

2 răspunsuri:
| Pitica_3139 a răspuns:

(sa manaci la 2 -3 ore si sa manaci foarte mult ) eu nu fac asa ca sunt... si o vecina face asa si a incepu sa puna pe ea te rog mult funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mananci de la Mc'Donalds si de la KFC si ai sa vezi rezultatelewinking