| AngelNycoleta a întrebat:

Hey.cand incepe noul sezon din anrcisa salbatica? inca o trebare narcisa a nascut ia salvat cineva?

Răspuns Câştigător
| MissyFrumy a răspuns:

Narcisas salbatica sezonul 2 va incepe pe 5 septembrie stiu sigur si da, a nascu t, toti sunt bine, iar cristian nu moare...o sa urmaresti totu din 5 septembrie. Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| Francesca17 a răspuns:

Buna! Primul sezon a inceput anul trecut in Septembrie! Iar Narcisa Salbatica sezonul 2 va incepe in Toamna! Asa a spus la t.v! Fundita?

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Inca nu se stie cand incepe. Da a nascut si sunt toti bine. Uita-te pe youtube la final

| FlaviaNicoletaPelmus a răspuns:

Nu a nascut si cand o sa dea promo o sa te anunt. funda puppy dog eyes?puppy dog eyes

| FlaviaNicoletaPelmus a răspuns:

Nu a nascut si cand incepe nu se stie puppy dog eyes funda?