| ChristineW a întrebat:

Hey! Care ati fost la olimpiada la romana pentru clasa a6-a cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Am fost cam in fiecare an la olimpiada de romana si pot sa iti zic ca nu e chiar asa de greu.Trebuie sa stii sa jonglezi cu notiunile de la gramatica si sa ai putina imaginatie la literatura.Iti doresc mult succes! :*

2 răspunsuri:
| ChristineW explică:

Pai eu am fost dimineata asta rolling on the floor si mi s-a parut foarte usoara. Dar restul au zis ca a fost foarte grea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost si la olimpiada de clasa a6-a si a 5-a {anul trecut }si mi-a placut!