| anonim_4396 a întrebat:

Hey, ce ati primit de la >"mosu"?:-

Răspuns Câştigător
| Ea_3507 a răspuns:

Pai o esarfa, o vestuta, o pereche de blugi, un gloss si o caciulita. love struck

6 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai :o pijama, blugi[love struck], o blusitsa, un halat, dulkiuri...

| diana a răspuns:

Pai am primit de la mosul 2 spray-uri de colorat parul, o cana personalizata, un balsam de buze, o oja si o pereche de cercei de argint kiss

| Zuzy a răspuns:

Exact ce mi.am dorit un Nokia c3 :X! uh? happy

| Ea_3507 a răspuns:

Nu te supara, dar sunt curioasa: de ce mi-ai dat tocmai mie funtita? big grin Si oricum, multumesc! kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu o pereche de cercei, haine, un parfum, duclciuri si 2 carti:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai u ai fost prima, si nu stiu, mi s-au parut asa mai marfa cadourilelaughingsi nu prea tin cont de intrebare, eu dau funda pentru ca stiu ca toata lumea vrea