| deeyuz a întrebat:

Hey ce carti cu vampiri imi recomandati? daca puteti sa imi dati cate un link unde le pot citii online ( daca se poate pentru ca nu as vrea sa le cumpar ) fundita happy

10 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Cartile din seria Twilight sunt bestiale, Jurnalele vampirilor.
http://www.cartidecitit.ro/Carti-Vampiri
*-*

| FemeiaPisică a răspuns:

Jurnalele vampirilor sau twilight, amandoua sunt foarte frumoase si palpitante!

| cristiiiiiii a răspuns:

Incearca: twilight, Jurnalele vampirilor, sau Dracula

| HueyFreeman a răspuns:

Dracul de Bram Stoker. Twilight e carte cu zane, nu vampiri.

| Aberdeen a răspuns:

Incearca seria casa noptii(P.C Kast) are vreo 9 volume, si crede-ma ca merita

P.S:eu sunt la volumul 3 :D

http://www.procarti.ro/? submited=1&O=search&keywords=casa+noptii&x=0&y=0

| Iulian922 a răspuns:

Dracula

| LiviuStefan a răspuns:

Eu citesc twilight si e foarte frumoasa, mai am ultima carte de citit(sunt 4)...Iar daca le-ai citit poti sa citesti curajul, jerta si tinutul fierului Nu stiu cu ce sunt dar sunt, mi le-a recomandat o verisoara :X.
P.S.: Jertfa, curajul si tinutul fierului sunt de Holly Black!

| LiviuStefan a răspuns:

Nu stiu cu ce sunt* greseala de exprimare sorry.

| LiviuStefan a răspuns:

Mai este si "Interviu cu un vampir" pe care l-am vazut pe banca unei colege.

| AlissLola a răspuns:

Jurnalele Vampirilor, Jurnalele lui Stefan si Academia Vampirilor ( le-am citit si ti le recomand) acum citesc Vampirii din Morganville si pot spune ca si aceasta serie este destul de interesanta. Spor la cititwinking