| Lejiuneanemuritoare911 a întrebat:

Buna lume,imi plac mult lucrurile paranormale si as vrea niste carti sa imi cumpar gen despre ritualuri,vraji,leacuri,vampiri,fantome,spirite, carti tarot si multe altele.
Ce carti imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

O sa te dezamagesc cu raspunsul meu :)) Cartile despre ritualuri si vraji nu sunt la indemana oricui. Daca te gandesti ca le poti cumpara de pe libris sau elefant, te inseli.
Despre fantome gasesti cate carti vrei tu pe net, aici intervine problema ca pot sa contina si informatii eronate. Carti chiar nu stiu dar iti pot da linkul asta: https://www.youtube.com/channel/UC4Zsll4lsE06ZC9a3lv7Kcw/featured Poate il gasesti interesant.

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Daca iti place sa citesti, de ce pierzi vremea cu aiureli in loc sa citesti carti adevarate?

| Lejiuneanemuritoare911 explică (pentru Kaℓi):

E intr-un fel pasiunea mea sa citesc despre lucruri paranormale sau cele spuse mai sus, nu stiu de ce dar ma pasioneaza, chiar daca nu sunt adevarate mie imi plac.

| Drimmero a răspuns:

Cum a tastat @Alecssandra, daca intr-adevar exista carti despre ritualuri, magii si astfel de chestii, nu sunt la indemana oricui, sunt bine pastrate pentru ca sunt 'sacre'. Daca vrei sa citesti despre fantome si spirite, uita-te pe internet, sunt multe fantezii umede despre asa ceva!

| MeForeverAlone a răspuns:

Eu nu am citit astfel de cărți, dar ai auzit de Wattpad? Este un site pe care toți copiii de toate vârstele scriu, și are de toate: cărți de dragoste, cu vampiri, Sf, paranormale, de aventura, etc etc
Eu cred că vei găsi ceea ce cauți. Apropo, trebuie să te loghezi cu facebook sau o adresă de mail.
Sper că te-am ajutat!