| Satisfaction a întrebat:

Hey... ce faceti? Am o intrebare... Am telefonul nokia 500(touchscreen) si cand scriu mesaje (oricum il tin, vertical sau orizontal, ca se intoarce ecranu) tastatura ramane cu fiecare buton. Eu as vrea sa sa schimbe tastatura de exemplu: Cand il tin vertical sa fie trei litere pe un buton(ca un telefon normal) si cand in tin orizontal sa fie fiecare litera pe un buton. Stiti vreo setare pentru asa ceva sau nu exista? Va rog, help meee!

1 răspuns:
| aceton a răspuns:

De ce ai novoie de asta? eu am avvut corby si...straight face nu are tastatura qwerty oricum l-ai tinex_X