| Corina1325 a întrebat:

Am telefon cu touch screen. Nu pot scrie mesaje pe orizontala, doar pe verticala. Deci pe verticala scrie corect, se vede, iar cand dau sa scriu un mesaj cu telefonul intors, pe orizontala, scrie dar nu se vede. Pot vedea doar daca il intorc inapoi in pozitia de vertical. La contacte insa, daca vreau sa scriu numele unui contact pot scrie si orizontal. De ce? Funda mare

Răspuns Câştigător
| sabrinuta07 a răspuns:

Mai intai ai incercat cu betisorul? sau n-ai betisor?

1 răspuns:
| Mateas_Floryna_Dcm_1992 a răspuns:

Buna, am un telefon Wiko Slide si am o problema cu touchscreen`ul, nu imi merge de la jumate in jos! Telefonul e cumparat din Germania, ce pot sa fac? Un sfat?