| ºPishcotº a întrebat:

Hey ce facetihee hee? Spuneti-mi si mie ce film cu adolescenti v-a placut cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Punky a răspuns:

Mean girls

12 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Acum multi ani cand eram eu mai mic era un serial american care se numea,, salvati de clopotel,, in perioada aia facea ravagii, prima serie, dupa aceea a doua serie nu mi a mai placut, probabil crescusem, iar al doilea serial care mi a ramas in memorie si mi a placut a fost beverly hills 90210

| Ada... a răspuns:

Bună! Mie mi-au plăcut mai multe filme de acest gen: Angus, Thongs and Perfect Snogging
St. Trinian's 1 şi 2 day dreaming
Wild Child
Greta
Center Stage: Turn It Up
13 Going On 30
Toate aceste filme mi-au plăcut foarte mult.winking

| ♥.Sagemix a răspuns:

Keith, A walk to remember, Another Cinderella Story, The Last Song, American Pie, Fighting, 17 again, Step Up 1 si 2, The Breakfast Club, College Road Trip, Spiderman si Xmen [hee hee ], 10 things I hate about you, She's the man [ love struck ], What a girl wants, Raise your voice, Remember me,. si nelipsitele filme Twilight, Harry Potter.
Toate sunt niste filme foarte foarte frumoase, dar dintre toate cele care mi-au placut cel mai mult au fost : Fighting, She's the man, Another Cinderella Story, Step Up's, Keith si A walk to remember.
big grin

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Clar ca Love and first hiccup:X

deciiii adooor filmu alahappysi crede-ma merita vazutsmug

| crisS a răspuns:

Crazy Beautiful e un film superb chiar merita vazutwinking

| yumeee a răspuns:

American Pie, A walk to remember, Gracie's choice, 17 again.

| mihaelabr a răspuns:

Hmm multe!
a walk to remember ( o iubire de neuitat )
the last song
the butterfly effect 1
edward scissorhands
speak ( tacerea - cu kristen stewart )
a cinderella story
another cinderella story
love story (1970 )
saga twilight
seria harry potter

alte filme frumoase, dar cu personaje ceva mai mari :
black beauty
50 first dates
if only
P. S. i love you
the proposal

sunt foarte frumoase, sper sa te uiti la toatewinking

| Am Muzica In vene a răspuns:

American Pie (I-VII)
cooolll

| ioanatizzy a răspuns:

"Picture This" mi s-a parut cel mai bun film cu adolescenti pe care l-am vazut pana acum. Ti-l recomnd!

| clau_7848 a răspuns:

A walk to remember
the last song
the notebook
16 wishes
StarStruck
Cruel intentions
Bring it on
Another Cinderella Story
The Lizzie McGuire Movie
John Tucker Must Die
Love Wrecked

| Elena_2321 a răspuns:

Wild childlove struck

| AlanaGlowey a răspuns:

Mia placut alice nu alice in wedwrlan si the gata