| -TattO- a întrebat:

Hey! ce faceti?

tot ziceam ca pun intrebarea azi pe zi da am fost plecathee hee dar o pot pune si acum.

Vreau sa imi maresc cercul de prieteni happy fete, baieti. eu am 18 ani.
Daca vreti si voi sa devenim prieteni/amici sa vorbim pe diferite teme, imi puteti trimite id pe privat sau aici. Eu nu imi las id aici pentru ca as vrea ceva restrans, nu pentru toti care vor sa intre si sa vorbeasca aiurea. Vreau putina maturitate din partea voastra.

O sa ne intelegem happy identitatea mea o sa ramana pentru moment anonima. O seara frumoasa si astept sa ne imprietenim.

1 răspuns:
| SpeciMen a răspuns:

Tu vrei maturitate din partea noastra cand iti cauti prieteni pe net ca esti prea ratat in viata reala... get a live!