| sv3ta a întrebat:

spuneti-mi va rog cum pot sa-mi maresc cercul de prieteni
vreau sfaturi

Răspuns Câştigător
| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Ti-ar prinde foarte bine in acest caz sa incepi cursuri de ceva, de exemplu incepe un sport, crede-ma este foarte frumos, sau fa parte dintr-o trupa de dans, club de origami etc. Bineinteles, depinde de tine ce alegi, ce iti place sa faci si ce abilitati/talente ai.Astfel, vei intalni oameni cu aceeasi pasiune si in ceva timp iti vei mari cercul de prieteni.happy

1 răspuns:
| Mademoiselle18 a răspuns:

Incearca sa fi mai sociabila si zambeste cat mai mult.Nimeni nu vrea o persoana prea pesimista drept prietena.Intra subtil in vorba cu alte persoane fara sa pari disperata dupa atentie si abtine-te de la critici fara rost happy