| wonderfully a întrebat:

Hey…. ce melodii va alina sufletul cind va este dor de cineva?((((sau doriti sa ca acel ‘cineva’ sa fie linga voi. fundita:*

12 răspunsuri:
| medgirl a răspuns:

Dj saava & Raluk - try to say goodbay
september remember

| Dizz a răspuns:

Chriss (JustUs) - Aroma clipelor (cu Dyva)

| Deyux_5665 a răspuns:

Si daca asculti manele!:d
Florin Salam-am sa plang pentru tot ce-am trait!:d
Singura care imi placelove struck

| Flöricicä a răspuns:

Jonas brothers-Critical; Joe Jonas-See no more; Backstreet boys-I still...; Avril lavigne-Wish you were here; 3 Doors down-Here without you.

| PiTiK_6085 a răspuns:

Poi...Arash-Broken Angel, Adda-Noi doi, Acustic&Expresiv-Ganduri Spuse,. Acustic - Zile trec, Teasta-Piesa pentru ea,Maximilian-Habar n'ai tu, Rimmer-Unde esti, Mecena-Catre ea, MAttyas-Missing you si Avril Lavigne-I miss You.cat atata.laughing

| DoubleS a răspuns:

Spin-amintirea ta:X
dana-am nimic fara tine
gabi si sofia-vei ramane in gandul meu:X
Hi-Q - Dor de tine, dor de noi
Voltaj - Mi-e greu fara tine :X
3 Sud Est - clipe
Alex - Mi-e dor de tine
Andra - Ramai cu mine
Paula Seling - Timpul
O-zone-oriunde ai fi:X
Dj Project feat. Giulia - Prima noapte :X
Dj Project - Lacrimi de Inger
DJ Project - Privirea ta
Nane - Mi-e Dor
RAOUL - Mi-e dor de tine dor de noi:X

sunt foarte vechi dar au niste versuri superbe(ti-am dat doar 3 melodii de la formatia dj project dar toate sunt super) :X:X:X:X

| kate_3254 a răspuns:

J.Lo ft. Mark Antony-no me ames
Tina Arena ft. Mark Antony-I want to spend my lifetime loving you
Sade-No ordinary love
Linkin parca-my december
Aaliyah-care 4 u
Nico feat. Cabron - Nu pot sa mai suport

| SunShine_5894 a răspuns:

Rednex- Wish you were here :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Axel Fernando - amo

Rihanna - california king bed

Shontelle - helpless

| deny_1882 a răspuns:

Sincer in acel moment prefer sa ascult melodii vesele ca sa ma inveselesc dar exista cateva melodii care iti alina sufletul cum spui tu : Miley Cyrus- When I look at you, Declan Galbraith- An angel ( SUPER MELODIA, TE FACE SA PLANGI), aRASH FEAT. hELENA- Broken angel, Timbaland- Apologize, Chayanne- Me enamore de ti, Selena Gomez- A year without rain.

| myimmortal_2898 a răspuns:

Aerosmith- i don t wanna miss a thing