| AvalohAlyn a întrebat:

Ce iti mai alina sufletul?

11 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Muzica, sa-mi petrec timpul cu oamenii care ma dispun bine, Arsenalul care uneori e cam singura alinare atunci cand sunt atat de suparat si nervos si imi ridica moralul si sangele in obraji.

| T0T a răspuns:

Lucrurile mărunte și nebunia.

| Freya1 a răspuns:

Muzica si cand vine iubitul acasa.

| Andreeush a răspuns:

Muzica!

| mentholinks a răspuns:

Nicotina. Incearca.

| Paul754880338 a răspuns:

Muzica si puterea de a darui

| QElenaBoghiu a răspuns:

Româna.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Inca o persoana care va zice muzica. Ce sa mai, in ultimul timp sunt cu castile peste tot. Prefer sa ma "introduc" in muzica, decat sa dezvalui cuiva problemele mele. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Rhea44 a răspuns:

Musica si ciocolata

| MocanuAlexia a răspuns:

Muzica te poate ajuta sau iubirea reciprocă într-o persoană de încredere și cel mai important încrederea în tine succes?