| LoOvE a întrebat:

Hey! Ce ochelari wayfarer sa-mi cumpar? http://www.google.ro/......tp?/imgres r:8, s:162, i:163&tx=83&ty=58 De soare sau cu lentila transparenta? p. s-negru mi se par cea mai potrivita culoare

7 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Mie imi plac foarte mult cei negri, de soare. Dar alegerea e a ta.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Eu as alege cu lentila transparenta. Esti fata, nu?

| wforweirdo a răspuns:

De soare clar!

| AndreiDrogaru a răspuns:

Cei de soare mi se par mai buni in zilele astea... aia negriwinking ce mai caldura pentru zilele astea... deci cei negri de soarewinking

| JwcFree a răspuns:

Iale pe amn2 rolling on the floor. ca se merita fiecare banwinking

| LoOvE explică (pentru JwcFree):

La asta ma gandeam si eu big grin

| PaulaaIoanaaaaaa a răspuns:

Cei negri...sunt calumealove struck