| 5secondsofsummer a întrebat:

Hey,ce parere aveti despre fetele care asculta rock, se plimba noaptea prin cimitir si umbla pe la constructii parasite?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Le iau pe rand...
★ Fetele care asculta rock
Si eu ascult rock. Ne-am intelege.
Atata timp cat nu asculta manele pot sa asculte ce vor.

★ Umbla pe la constructii parasite?
Mare lucru. Am mai auzit de lucruri de genul. Daca o fac din amuzament atunci e okay. Daca o fac din lipsa de ocupatie atunci au o problema.

★ Se plimba noaptea prin cimitir?
Nu vreau sa jignesc pe nimeni dar asta e creepy rau oricum te-ai uita. Nu te papa bau-bau sau ceva dar mi se pare ciudat sa faci asa ceva. La cimitir te duci ca sa aprinzi o lumanare in memoria celor care nu mai sunt printre noi, nu e parc sau ceva de genul ca sa te plimbi noaptea pe acolo. Poate ca le este frica de parcuri. In parc poate sunt violatori noaptea, cine stie...

Sarbatori fericite!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Noaptea sa mergi in cimitir e chestie de om prost, in rest e normal ce face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca-s oleaca tralala daca se plimba prin cimitir. Si mie mi-ar placea sa ma plimb prin cimitir dar ziua si in cimitirul vesel.

| Voidwithin a răspuns:

Sunt preferatele mele...

| Coquinexta a răspuns:

E viata mea.

| Valleria a răspuns:

Cred ca sunt fete care incearca sa atraga atentia asupra lor si fac lucruri iesite din comun. Cu timpul o sa treaca happy