| ScheißeBeMine a întrebat:

Hey, ce sampon imi recomandati pentru a creste parul mai repede?

Răspuns Câştigător
| Dyana321 a răspuns:

Buna! happy Ce faci? Am un raspuns pentru intrebarea ta! kiss Cel mai bun sampon la ora actuala este Garnier(Long Repair) sau Dove(Repair Therapy). Cauta-le nu ai sa regreti. Eu le-am folosit si mi-a crescut parul in 2 saptamani. Alt tratament bun(suuper bun, il ador:X) este uleiul de ricin. Il gasesti la farmacie este doar 5 lei. Incearca iti creste repede parul si ti-l intareste. Mult noroc!

Incearca! Dai funda, te rog? kiss