| ch0c0latemix a întrebat:

Parul meu este deteriorat la varfuri si se ingrasa foarte repede. vreo solutie? va rog sa imi recomandati si un samponsad multumesc!

4 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Wash N Go par deteriorat... oricum chiar daca nu gasesti ia si pentru matreata pentru ca este foarte bun, si eu il aveam gras dar acum e un par asa moale si nu are matreata.

| Maiiiiia a răspuns:

Placalaughing

| ch0c0latemix explică (pentru Maiiiiia):

Dar chiar nu folosesc placasad

| Maiiiiia a răspuns (pentru ch0c0latemix):

Atunci incearca dupa ce faci baie cu peria pe parul ud merge mereu si asta sau taietSi varfurilehappy