| iana96 a întrebat:

Hey ce se intimpla cu site-ul odnoklassniki? FUNDA + VOT!

8 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

Nu se intampla nimic cu elhappyapar cateva mici schimbari, dar in rest e la fel ca inaintelaughing

| iana96 explică (pentru ladyMillion):

Pai deja 3 zile este la fel, nu a fost inainte asa ceva. Nu-s pur si simplu niste schimbari, e altceva, caci din calculatorul meu nu pot intra, iar din alt calculator pot sad

| ladyMillion a răspuns (pentru iana96):

Atunci inseamna ca site-ul nu are nimic, pur si simplu tu ai o problema cu calculatorul...de ce nu poti intra pe pagina de odnoklassniki? ce iti apare mai exact?

| iana96 explică (pentru ladyMillion):

Pai deja am rezolvat-o mersiwinking

| fordd a răspuns (pentru iana96):

Din ce cauza nu puteai sa intri pe site spune te rog ca eu tot nu pot?

| Sandu_Aurelia_1994 a răspuns (pentru ladyMillion):

Cum nu se intimpla, daca se intimpla.....doar pe sait ma arata dar nu pot nici sa scriu un mesaj...

| Sandu_Aurelia_1994 a răspuns:

Oare o sa dispara odnoklassniku? eu nu pot sa fac nimic pe el. doar sa ma arate pe sait,,,,

| Gondiu_Irina_1989 a răspuns:

Ce sa fac eu am aceeasi problema nu pot decit sa intru dar mai mult nu pot face nimic. lenta nu-mi arata mesaje nu pot scrie si nici la poze nu ma pot uita nimic.cei cu asta? eu inteleg ca poate vor sa faca schimbari da nu atita timp. daca o sa continuie asa nu stiu cine va mai raminea acolo