| Mariiaaaa a întrebat:

Hey! Ce trebuie sa fac ca sa fiu slaba? Ca Bella thorne de exemplu. Acum nu sunt grasa. Am 1, 60m, 46 kg si 65cm in talie. Vreau doar sa am abdomen plat... Abdoneme fac 30-40 pe zi. nu prea am timp sa merg la sala! Imi doresc un corp tonifiat!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Wehes a răspuns:

La baietii care practica culturism ( sala ) le recomand, de obicei sa renunte la bauturci acidulate ( bere, sucuri, apa minerala etc ) prajeli, dulciuri si grasimi ( grasimi nesanatoase )
Sa intelegi mai usor : 90 % alimentatie - 10 % exercitii = abdomen ''patratos'' dar nu stiu daca ai de dat jos strat adipos la 46 kg.
Probabil doar sa iti intaresti musculatura abdominala ai nevoie.
Cardio ( alergat ) si cateva exercitii.
De aici o sa intelegi mai usor :
http://www.culturism.ro/......domen.html

| AnddieeDasston a răspuns:

Hey! Ca sa ai un abdomen plat poti sa imbini abdomenele cu alimentatia sanatoasa (trebuie sa mananci cam 600 de grame de fructe sau legume pe zi; sa bei cel putin 2 litri de apa pe zi; sa incerci sa eviti mancarea bogata in grasimi; sa incerci sa eviti chips-urile).
Baftawinking