| christina94 a întrebat:

Hey! Daca fac abdomene timp de 3-4 luni, pot sa am un abdomen foarte bine tonifiat? Tin sa precizez ca, sunt slaba si am un abdomen plat..doar ca nu e lucrat. si as vrea ca pana la vara sa am un abdomen draguthappy
Mersic :*

4 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Daca faci cate trebuie si cand trebuie o sa arate mai bine.
Iti recomand sa faci abdomene pe fata si pe spate.

| Cosmin86 a răspuns:

Cu abdomene lucrezi partea superioara, baga si alte exercitii sa lucrezi tot abdomenul.

Si nu in fiecare zi, muschii se dezvolta in zilele de odihna

| isabelabela a răspuns:

Daca esti slaba(abdomen plat)te ajuta.Numai sa incerci sa faci exercitiile cat mai corect si cauta sa vezi ca sunt mai multe tipuri de abdomene. Unele iti dezvolta si muschii laterali.Acuma nu sa ai un abdomen pe care daca ii dai bluza jos se vad muschii lucrati.Doar daca incordezi o sa se vada mai accentuati. Daca o sa te ti de ele o sa fie bine n-o sa fie nici prea pronuntata dar nici ca si cum n-ai facut deloc

| EuYoNuT a răspuns:

Daca stratul de grasime de pe abdomen este foarte subtire s-ar putea sa se vada ceva muschi acolo. Dar trebuie sa te zii de elewinking
Recomandat ar fi sa alergi in ziua respectiva ca sa mai elimini din grasimea care se regaseste pe acolo.