| michyy a întrebat:

Hey. cei care sunteti a 8 a la ce liceu vreti sa dati?

Răspuns Câştigător
| didy_2216 a răspuns:

Buna! eu sunt deja cls a 9.si sunt l bio-chimie e foarte frumos si chiar imi place, dar acum depinde si de profesori care ii ai. l stiinte sociale mi se pare prea usor, adica cel mai usor profil, acolo toata lumea este premianta cum ar venihee hee. in fine fiecare alege ceea c vreabig grin.succes l testare.

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu la mate-info sau sociologie big grin.Succes la tezele nationale TPU-isti :*!

| Veve :X a răspuns:

Pai eu vreau la chimie-bio. am auzit ca [virgula] chimia e grea dar depinde de cum explica profesorul.

tu la ce vrei sa dai?

app succes la testari :*

| Mjdolhfi a răspuns:

Eu vreau sa dau la profil economic. Tu?
Bafta la testarea nationala!

| lilboutique a răspuns:

Eu vreau sa dau la Liceul Virgil Madgearu din Bucuresti profil economicbig grin sau mate-info in Eminescu.

| danaalexa a răspuns:

Profil te referi?
Eu m-am gandit ori socio-umane ori bio-chimie.
Da inca nu m-am hotarat ca nu ma prea stiu la chimie
La socio suna bine materiile da clasele de socio is pline de panarame la mine in oras si mno... da cred ca o sa dau la bio chimie engleza intensivhappy

| danielutzica a răspuns:

Buna! eu sunt intr'a IX-a si am dat la muzica. am facut 8 ani muzica, desi mi'ar fi placut sa dau la mate-info, la intensiv englezam dar nu's chiar asa buna la matesad

| chucky_8545 a răspuns:

Cred, nu sunt sigura, ca la mate-info happy.