| GeorgiSiAtat a întrebat:

Hey TpU. Ce Clasa Sunteti? Si la Ce Liceu Vreti Sa Dati? Daca sunteti Deja la Liceu.La Care Sunteti? eu sunt a7a si ma gandeam sa dau la Xenopol.winking

Răspuns Câştigător
| DMuffin a răspuns:

Nu te duce la Xenopol. Eu sunt clasa a8a si locuiesc in zona acestui liceu si sincer nu-mi prea plac oamenii din liceu. Plus ca daca ai medie in jur de 9.50 poti merge oriunde numai ca nu lasa totul pe ultima suta de merti si incepi sa inveti din timp.Eu una vreau sa dau la Viteazul pentru ca e aproape de mine, e un liceu bun si ma intereseaza lucrurile pe care le are de oferit. Acum depinde de ce doresti sa devi in viata numai ca daca mergi la un lioceu economic ai obtiuni limitate pe cand la un liceu mate-info ai toata paleta de obtiuni. Sper ca te.am ajutathappy