| lumyluminitza a întrebat:

Hey. cine imi pooate spune niste mesaje pentru pozele de la facebook? scuze pentru exprimare. dau funda la cele mai frumoase.

Răspuns Câştigător
| Bretonel_DeDe_Dex_1994 a răspuns:

Keep calm...
And Like a Bo$$ love struck cool

♥ Poti sa ajungi repede sus! Cu un compromis in plus smug! ♥

Sterg ultima lacrima si spun: De azi sunt alt nebun ♥
●Tai-o, pleaca, cara-te, dispari, zbori, sterge-o, calc-o, evapora-te, mori, da-ti foc, fa-te scrum.

Când un băiat este cu adevărat îndrăgostit de o fată va face orice nebunie să-i demonstreze cat de mult tine la ea ♥!