| anonim_4396 a întrebat:

Hey...cine ma ajuta? Amus am un an de cand sunt intr-o relatie cu prietena mea, si as vrea sa-i fac un cadou de neuitat, propuneti va rog diferite exemple.

1 răspuns:
| Neo12 a răspuns:

Bună! Eu te sfătuiesc să planifici mini-vacanță, iar în perioada asta să aibă parte de tot felul de mici surprize:să găsească într o prajitură un bilețel pe care să scrie ceva, indicii de la intrarea în camera hotelului până într o cameră unde te găseşte pe tine cu un buchet mare de flori sau cu ce preferă ea... poate fi legat şi ceva de aventură.să mergeți într-un parc de distracții. Poți căuta pe internet idei de obiecte handmade pentru persoana iubita (eu am decorat acum ceva timp o ramă cu piese de puzzle pe care erau scrise 50 de motive pentru care iubeam persoana aia, mă rog, pe piesa cu nr 50 am scris "te iubesc")... obiecte personalizate