| anonim_4396 a întrebat:

Hei...salut. Asa o itrebare, amus implinim cu prietena mea un anisor de relatie, si as vrea sa-i fac un cadou deosebit, original. Nu vreau bijuterii sau ceva de genu, sau calatarii pe undeva. Mersi anticipat.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Macar ai incredere in ea? nu e destul ca esti providerul ei ce cadou mai vrea?

| iStarGaming a răspuns:

Cumpara o cursa cu trasura prin oras, dupa aceea du-o intr-un parc de distractii si la final du-o la un restaurant luxos, daca ai $ la greu ai cu ce, dar daca nu esti bogat, si ea stie asta un buchet de flori, cateva momente la cinema sau la restaurant si o plimbare seara prin parca o vor entuziasma, ti-am zis cateva lucruri, daca mai ai nevoie de idei sa imi spui.

| Corneliu72 a răspuns (pentru iStarGaming):

Dar mai ai ceva variante?

| Doeraxxx a răspuns:

Iai un trofeu cu cea mai buna iubita si o pernuta cu te iubesc

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Doeraxxx):

Lol. Dacă e retardată, i-ai aşa ceva.