| anonim_4396 a întrebat:

Hey...cine ma ajuta? Amus implinesc un an de relatie cu prietena mea, si as vrea sa-i fac un cadou de neuitat, ce idei aveti?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

LA ocazii de genul cel mai potrivit cadou mi se pare o rama de poze cu poza/poze cu voi si un buchet de trandafiri.

| GHoST013 a răspuns:

Salut!
Daca vrei sa ii faci un cadou de neuitat poti sa organizezi o vacanta surpriza la mare/ munte si sa vorbesti acolo sa aranjeze frumos camera. Dai niste bani si iti pune un buchet de trandafiri, etc. Se poate ocupa personalul. De exemplu in excursia puteti face chestii mai diferite gen: sarit cu parasuta, tir cu arma, tiroliana, echitatie, etc.