| anemona112 a întrebat:

Hey cine ma poate ajuta plssss! Am facut o poza cu telefonul(pentru ca mi-am uitat ca de obicei ap foto acasa) telefonul meu nu are blitz si poza o iesit mai intunecata... dar e f importanta pentru mine! Extista posibilitatea ca intr-un program de poze ceva s-o fac mai luminoasa, adica sa se vada mai mult din ea? (daca e important telefonul are 5.0 mega pixels) FUNDAAA big grin

Răspuns Câştigător
| Bulinutsaa_7949 a răspuns:

Lasa-mi mesaj :*

2 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Modific-o cu PhotoScape. Dai la Editor i undeva jos ai Bloom.
Vezi si tu pe acolo.
Pa, pa.

| Ceapone66 a răspuns:

Eu folosesc Adobe photoshop pentru astfel de editari. Sunt programe si mai simple dar nu le stiu numele. Succes