| Anonim203 a întrebat:

Hey! cine stie concursuri cu animale(caini sau pisici) care sunt in >desfasurare? am tot cautat pe net dar am gasit doar concursuri care s-au terminat deja.va rog mult.nu conteaza premiul sau daca este. vreau doar un concurs!

p. s. sa fie un link de la concursul respectiv plz:*

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Buna, Larisa.

Din pacate cele maiimportante nu mai sunt.

A fost de la revista Veterinarul in urma cu 2 saptmanai concursul Fa-ti pisica vedeta si inainte e asta Fa-ti catelul vedeta si am inteles ca, cat de curand vor mai aparea astfel de etidii pentru coperta revistei Veterinarul, deci fii cu ochii pe revista Veterinarul pentru ca se castiga ( eu am castigat locul 3 cu pisica mea 2 kg de hrana pentru pui e la Royal Canin din 100 si ceva de concurenti)

Se merita sa participi si e frumos, iti garantez ca o sa se mai organizeze opcerta revistei deci inta la pagina site-ului si inteaba cand, cu siguranta in viitorul apropiat.

Bafta.