| IubesteEa a întrebat:

Hey! cmf? raspundeti-mi si mie la intrebare va rog dau funda! povestea: sambata cand am iesit afara eram eu singura intre baietii si cu fostul iubitsad si noroc ca era un prieten bun acolo si tot vb cu el radeam etc si fostul tot se uita, se tot uita si mi-a facut baiatul ala prietenul meu cv si l-am palmuit si fostul face viol viol laughing si auzea tot ce ziceam si se baga si el in seama si cand am plkt spre casa un alt baiat ma tot lua in brate si i-am zis sa ma lase si el aha si demult mi-a zis ca vrea sa facem,, french,, si l-am lasat lol sa se simta fostul prost si sa vada ce a pierdut si el cand a plkt nu a zis nici noapte buna lui fratele meu ii zicea de fiecare data cand plkt si era suparat l-am vazut la fata mergea cu capul jos si astazi la scoala se uita dupa mine dar il ignoram, si cand mergeam la baie cu o fata maria am dat de el si eu mergea in fata lui si el la fel si ne-am ignorat adica gen pa.si fata aia mi-a zis ca la vazut in ochiii ca era suparat rauuu si gelos si asa era l-am vazut si eu si cand ma duceam spre clasa vroia sa imi puna piedica de ce s-a suparat? ce a facut el la scoala erau simptome de suparare? si dc vroia sa imi puna piedica?

. credeti ca tine la mine eucred ca da, dar e prea trz nu vrea sa imi spuna tarziu!
sad si de baiatul ala care l-am imbratisat ma rog el pe mine il plac deci nu stiu acum simt ceva si pentru ala dar mai mult pentrufostul. e mai bine numai ma gandesc la el zilnic ps dau funda rasp.frumoase nu proastee! mersi si nb!

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Eu zic sa mai astepti pana-ti canalizezi definitiv sentimentele! Stii cum e:Graba strica treaba! Sa fii iubita!