| maria_2139 a întrebat:

Intr-o seara a venit un prieten de-al fratelui meu(fost coleg cu mine) la noi acasa.Eu nu prea am vorbit cu baiatul dar la sfarsit cand sa iasa pe usa se uita la mine si a zis ca vrea sa ma inbratiseze.M-a imbratisat de fata cu toti. Dupa ce a plecat l-am intrebat ce a fost cu imbratisarea? si a zis ca a fost un fel de salut si m-a intrebat: "te-ai suparat?"

Răspuns Câştigător
| alinush21 a răspuns:

Pai nu stiu, zi lui fratetu sa il mai cheme pe la el... si observal ce face! daca e atent la ce faci tu, clar e indragostit! funda?

5 răspunsuri:
| Phini a răspuns:

laughing Cred ca o sa se amuze copios fratele tau, cand ii vei zice ca vrei sa il mai cheme pe la el... Nu inteleg de ce te-ar interesa atat ce a fost cu imbratisarea, daca nu ai tine la el.

| Futhakari a răspuns:

Da poti spune ca simte ceva pentru tine in generala nu prea sunt cazuri ca baieti sa as gaseasca partenere nu prea se gandesc la asa ceva, numa dupa ce ajung la liceu atunci incep hormoni din corp sa explodeze si se poarta ca un taur. Daca esti asa curioasa afla daca te place cu adevarat.

| Fluffy69 a răspuns:

E cam penibil sa crezi ca cineva te place dora pentru ca ti-a oferit o imbratisare, dar fie! Daca tu crezi asta, asculta-i sfatul celui de mai jos si vorbeste cu fratele tau sa il mai cheme.

| alinush21 a răspuns:

Crezi ca s-a indragostit de tine?

| maria_2139 explică (pentru alinush21):

Cam asa ceva...winking ce crezi ma place? big grin

| alinush21 a răspuns (pentru maria_2139):

Pai nu stiu, zi lui fratetu sa il mai cheme pe la el... si observal ce face! daca e atent la ce faci tu, clar e indragostit! funda?