| anonim_4396 a întrebat:

Hey!
Cum as putea sa o conving pe diriga sa ma mute din prima banca? Nici eu, nici colegul meu nu vrem sa mai stam in prima banca.big grin
Aveti idei?big grinlaughing

Răspuns Câştigător
| livethislife a răspuns:

Daca zici ca enasol acolo nu prea ai sanse ca oricine ar trebui sa stea dupa asta acolo ar avea aceleasi probleme. propune-i sa va lase sa cedati locurile unor copii care poarta ochelari sau au probleme cu vederea, sau eventual care sunt mai scunzi(asta in cel mai rau caz.)
Sau mai vorbeste prin clasa si gaseste alte 2 persoane care sa stea acolo, iar cand ii prezentati problema dirigai veti putea spune ca ati gasit deja inlocuitori, iar ea nu prea ar avea probleme cu aacceptatul(sper) happy
Mult succes cu mutatul si in noul an scolar!

1 răspuns:
| BlackCinnamon a răspuns:

E curent, nu va plac banca/scaunele, bate lumina ciudat in tabla si nu vezi. chestii de genul.