| zinalk a întrebat:

Hey!
cum pot sterge toate email-urile odata nu pe rand cate 25?
funda

5 răspunsuri:
| Kiiing a răspuns:

Intri in Options si dai Mail Options si apoi la prima categorie sunt bifate 25 de email-uri dai pe 200 si stergi cte 200.altfel nu cred ca ai cum

neluL
| neluL a răspuns:

Toate cu noua versiune de yahoo mail nu stiu daca se mai poate dar te ajut sa stergi cate 200 odata!
Intra in yahoo mail click pe Options (dreapta sus)->Mail Options ->aici in tabul General la linia ->>> Show Messagestongueage by page with selectezi din casuta 200 mesages apoi da click pe SAVE (e putin mai sus). Acum intra in Inbox si sterge cate 200 de mailuri odata. Succes!

| LonelyLoner92 a răspuns:

Pai le selectezi pe toate si dai in stanga la delete. Si de selectat se selectezi bifand patratul de sub delete ca sa le selecteze pe toate.

| zinalk explică (pentru LonelyLoner92):

Geniule,asa stiam si eu...Lol

| fefe03 a răspuns:

Este foarte simplu,intri in inbox de exp, in partea dreapta este o bara cu sageata sus jos, apesi clic pe sageata jos cat mai mult pana ajungi jos de tot, apoi clic pe casuta select all si delete, o sa apara ceva de genul
Are you sure you want delete all 1200 of the selected conversations?
ok! si gta happy