| Andreea1566 a întrebat:

Hey, cum v-ati petrecut Craciunul sau cum vi-l petreceti? Ce ati primit cadou?

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Din pacate eu nu merg acasasad
o sa fiu in alt oras unde sunt la facultate pentru ca si lucrez si nu are rost sa merg pentru o zi! sunt 200 lm distanta si abia ca ajung acasa si plec inapoi!
deci nu o sa fiu cu ai meisad si e asa nasolsad am vb astazi cu prietenii de acolo care m-au sunat sa mergem acum seara cu colinda crezand ca sunt acasa, dar nu! asta este! e un sentiment tare urat! ma mir cum rezista cei care sunt plecati in alta tara sa stea departe de familie in aceste zile
deci dupa ce am facut de 20 de ori Craciunul cu familia si prietenii, acum il fac aici!
ma consoleaza doar gandul ca sunt cu iubi meu:X si ca totusi o sa am pe cineva langa mine:X
probabil maine o sa fiu cu ceva prietebi de aici iar serile astea in cluboh go on
cat despre cadiu! am primit o noua placa de par:X si un parfumtongue

2 răspunsuri:
| Spongeebob a răspuns:

Pai mi-l petrec acasa si am primit cadou un nou telefon! happy

| pytycutza a răspuns:

Buna. Eu mi-l petrec la Valea Prahovei impreuna cu familia si prietenii. Am primit cadou un telefon Iphon si un MP3 player si bani. Sa ai un craciun fericit alaturi de cei dragi tie. FUNDA?